Web design a development

Vytvořit web dnes dokáže každý. My vám ale vytvoříme web, který jasně sdělí Vaše myšlenky zákazníkům a pomůže Vám k vyšším ziskům.

Výzkum a strategie

Neexistuj štěstí - pouze strategie založené na výzkumu. Pro vytvoření optimální strategie potřebujeme poznat Vaše odvětví, cíle zákazníky, konkurenci a spoustu další.

Společně s Vámi sestavíme optimální strategii tvorby nového webu krok po kroku tak, aby splňoval Vaše požadavky a zároveň vycházel z hloubkové analýzy potřeb Vašich zákazníků.

Design

Nevhodný design webu může způsobit, že Vaši zákazníci budou zkreslenou představu o Vašich službách. Dbáme na to, aby design webů, které tvoříme, vycházel z obsahu sdělení, které chcete předat.

Nepoužíváme fiktivní obsah. Tvorba webů vychází z reálného sdělení, které je následně podpořené vhodnými designovými prvky.

Vývoj

Nezáleží na tom, jestli se rozhodnete pro námi nabízené „krabicové“ řešení, využití některého z CMS systémů (WordPress, Joomla apod.), nebo si necháte vytvořit web od základů a na míru. Vždy dostanete atraktivní, intuitivní a konverzní web, který podpoří vaše podnikání.